Ekologiczny transport turystyczny

Zadzwoń, a przyjedziemy w wybrane miejsce i zwieziemy Cię naszym meleksem na plaże, do portu we Władysławowie, latarni morskiej w Rozewiu i wielu innych ciekawych miejsc. Przyjechałeś pociągiem do Łeby, masz bagaże? Dla my taxi meleks Łeba to żaden downside.

Działalność ta musi być potwierdzona wpisem kodu PKD forty nine.39.Z odpowiednio w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Dodaje, że w Chorwacji istnieje też miejsce, w którym meleksów jest znacznie więcej niż jakichkolwiek innych pojazdów (może poza rowerami). Chodzi o Wyspy Briońskie, na których założono park narodowy. Po terenie największej z wysp można poruszać się tylko pieszo, rowerem lub właśnie meleksem.

Zapraszamy do korzystania z usług meleksików w Jastrzębiej Górze i nie tylko. Także Tupadły i Rozewie to nasz obszar działania. Wymagania w stosunku do kierujących tego typu pojazdami określone są w ustawie z dnia 5 stycznia 2011 r. O kierujących pojazdami (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 978 z późn. zm.). C1, C, D1 i D uprawnia do kierowania pojazdem wolnobieżnym.

W trakcie podróży mogą oni – w wybranym języku – wysłuchać informacji o najważniejszych zabytkach. Nie ma ograniczeń co do wieku osób biorących udział w tej wycieczce. Jednak samochody elektryczne nie nadają się do wyposażania ich w foteliki dla dzieci. Jeśli więc podróżujesz z małymi dziećmi, pamiętaj, że sam musisz zadbać o ich bezpieczny transport. Dodatkowo, zwiedzanie Krakowa samochodem elektrycznym to pełna wygoda i bezpieczeństwo dla osób z problemami ruchowymi. Jeśli już podczas podróży zdecydujesz, że chcesz ją przedłużyć, nie wahaj się poprosić o to naszego kierowcę.

Mam dostać wezwanie na policję celem dalszego wyjaśnienia sprawy. I teraz pytanie, jak wygląda prawnie ta sprawa, czy jeśli osoby zmieszczą się na ławach to mogę ich przewieźć (np. w 9 osób)? Pojazd nie posiada dowodu rejestracyjnego i homologacji, ponieważ nie są wymagane. Warto na początku powiedzieć, że osoby świadczące usługę przewozów nie posiadają jednakowych uprawnień co licencjonowani taksówkarze. Nie przeszkadza to jednak, by mogli wozić ludzi zarobkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *