Hydroizolacja ciężka

Podczas wysychania i wulkanizacji do atmosfery emitowana jest jedynie para wodna. Masy dyspersyjne ze względu na swe ekologiczne właściwości, parametry fizyko-mechaniczne i możliwy zakres stosowania, są znacznie nowocześniejszym wyrobem od mas rozpuszczalnikowych. Dane odnośnie lokalizacji i ilości użytej masy zalewowej na zimno oparte są na raportach przesyłanych przez wykonawców prac. Ich weryfikacja następuje w ciągu kilku kolejnych dni roboczych.

Produkt może być stosowany również do hydroizolacji ciężkiej. Prowadzimy sprzedaż towarów budowlanych, takich jak systemy kominowe, materiały dociepleniowe i ogrodzeniowe, technika grzewcza oraz osprzęt do domu i ogrodu. GK Trans Polonia świadczy usługi przewozu bitumenów, do których zalicza się asfalty drogowe klasyczne, asfalty modyfikowane oraz asfalty przemysłowe.

Jednak cały czas prowadzone są przeglądy kolejnych ulic i wiadomo już, że lista ta się wydłuży. Od kilku dni na lubelskich ulicach trwają prace związane z łataniem dziur, jakie pojawiły się w nawierzchni. Jak już informowaliśmy, w pierwszej kolejności drogowcy zjawili się tam, gdzie ubytki były największe. Kunickiego, Chemiczna, Mełgiewska, Turystyczna, Wyzwolenia, Zorza, Długa, Zemborzycka, Budowlana, Janowska, Sowińskiego, Zana, Głęboka, Orkana, Szeligowskiego, Nałęczowska, Wojciechowska czy też Zbożowa.

Jako dynamicznie rozwijający się producent asfaltu stale poszerzamy naszą ofertę oraz liczbę stałych współpracowników. Nasza mieszanka mineralno asfaltowa na gorąco przyciągnęła uwagę osób, które potrzebowały sprawdzonych rozwiązań w tym zakresie. Dzięki temu zakupione produkty spełniać będą wszelkie normy jakościowe i wytrzymałościowe, a naprawy wykonywane z wykorzystaniem wysokiej jakości mas bitumicznych będą skuteczne i trwałe. Workowana mieszanka bitumiczna QPR 2000 to wygodny w użyciu produkt do prowadzenia remontów nawierzchni oraz wypełniania ubytków i uszkodzeń nawierzchni asfaltowych. Doskonale nadaje się doogólnego profilowania nawierzchni dróg i chodników, uzupełniania ubytków wokół studzienek kanalizacyjnych, przy szynach kolejowych albo tramwajowych, a także w szczelinach dylatacyjnych.

Grubość jednorazowo ułożonej warstwy nie może być większa od czterokrotnego wymiaru największego ziarna w mieszance (np. mieszankę od 0 do 6 mm można ułożyć warstwą do 2 cm). Do napraw można stosować tylko mieszanki mineralne i emulsje asfaltowe, które uzyskały aprobatę techniczną wydaną przez uprawnioną jednostkę i spełniają zawarte w niej wymagania. Mieszanki mineralno asfaltowe produkujemy w głównym zakładzie Wytwórni Mas Bitumicznych w Dąbrowie Tarnowskiej, przy ul. Jeśli interesują Państwa cena masy bitumicznej, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *