Meleksy to pojazdy elektryczne

Codziennie korzystają z niego setki turystów, którzy chcą szybko oraz tanio zwiedzić wszystkie atrakcje, jakie znajdują się w danej miejscowości. Meleks jest pojazdem, który bardzo cicho pracuje i nie produkuje spalin, co jest niezwykle ważne. Jego wygląd jest w pewnym sensie specyficzny, ponieważ znacznie różni się od autokaru, czy taxi. Jednak bardzo budzi ciekawość turystów oraz chęć przejażdżki. Transport meleksem to przede wszystkim wygoda, a także komfort na najwyższym poziomie. Sprawdź melex łeba!

W grę wchodzą więc albo hulajnogi z górnej półki, w granicach 3 tysięcy złotych, albo specjalnie zmodyfikowane, na których wjazd na wzniesienie nie zrobi większego wrażenia. Musiałyby to być także pojazdy z wymiennymi bateriami, aby dało się ją szybko wyjąć i zainstalować nową, w pełni naładowaną. Żeby nie być gołosłownym, Pan Łukasz wraz z synem wybrali się nad Morskie Oko hulajnogami.

Firmy, które realizują przewozy osób, starają się, by ich kierowcy znali zasady pierwszej pomocy, zwykle też bardzo dobrze znają topografię miasta. Warto też wiedzieć, że przewóz osób wymaga uzyskania licencji przewoźnika. A to wymaga spełnienia konkretnych warunków.

Zwiedzanie Krakowa melexem jest bardzo elastyczne i dostosowujemy plan wycieczki do indywidualnych potrzeb. Możesz przedłużyć zwiedzanie o dowolną liczbę dzielnic. Pamiętaj, że wycieczki po Krakowie samochodem elektrycznym są przeznaczone wyłącznie do zwiedzania objazdowego. Jeżeli chcesz, aby Twój kierowca poczekał na Ciebie podczas dłuższych wizyt w muzeach, galeriach lub kościołach, powinieneś rozważyć naszą prywatną wycieczkę po Krakowie vanem.

Jednak kierujący meleksami nagminnie łamią przepisy i poruszają się ulicami, które nie są do tego wyznaczone, a także zatrzymują się na jezdni podczas prezentowania atrakcji. Tylko jednego dnia zarejestrowaliśmy kilkanaście takich zdarzeń, jak np. Meleksy to pojazdy elektryczne, wykorzystywane przede wszystkim do przewozu turystów. W czasie zjazdu pojazd odzyskiwał energię z hamowania, dzięki czemu mógł pokonać tę wymagającą trasę nawet czterokrotnie bez potrzeby ładowania baterii. Melex jako pierwszy producent pojazdów elektrycznych w historii zaprezentował elektroniczne sterowanie silnikiem prądu stałego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *