Szkoła Effective Teaching

Specjalnie dla uczniów gdańskich szkół powstała seria Matematyka - korepetycje. Wyjątkowość tej serii polega na tym, iż każde zadanie posiada pełne rozwiązanie z pełnym opisem każdego działania.

Materiał do każdej klasy został zawarty w jednej książce. Są tu wszystkie działy, które obejmuje program nauczania... Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać?
To nie downside – możemy ułożyć indywidualny plan działania. Według Effective Teaching , najbardziej owocne jest udzielanie korepetycji z matematyki wyższej, informatyki i muzyki. 

Od kilku lat ten rynek dynamicznie się rozwija – korepetycje, szkoły językowe, zajęcia dodatkowe stają się po prostu modne. Przybywa też placówek posiadających nauczycieli z bardzo szerokiego spektrum dziedzin. To dobry i chyba ostatni czas kiedy jest w miarę łatwo wejść w ten rynek. Przewiduję, że w przeciągu kilku lat powstaną znane marki szkół, które opanują lokalne rynki. Dlatego warto już na tym rynku być i mieć ugruntowaną pozycję. Polecamy także kursy przygotowujące do matury.
SZKOŁA EFFECTIVE TEACHING
Al. gen. Józefa Hallera 9
80 – 401 Gdańsk
NIP: 9571117243
Nr telefonu: 510372502
E – mail: biuro@effectiveteaching.pl