Przejdź do treści

Szybkie meleksy Łeba

Z pewnością do takich obszarów należy Jastrzębia Góra. Dlatego w trosce o to zachęcamy do skorzystania z naszej formy transportu osób. To Melexy Łeba i młody dynamiczny zespół doświadczonych kierowców. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dlatego jeżeli chcesz być bliżej natury, morza do skorzystaj z samochodów typu melex. Idealna alternatywa dla taxi taksówek w pełni mobilni.

Do dyspozycji klientów posiadamy meleksy 16 osobowe, 13 osobowe dzięki czemu jesteśmy w stanie obsługiwać zorganizowane grupy turystów. Działamy z usługami turystycznymi na terenie miasta Łeba oraz okolicznych miejscowości tj. Klienci korzystający z naszych melexów w Łebie są zawsze zadowoleni.

Żeby wczasowicze oraz ja z trzyletnim dzieckiem, żebyśmy musieli uciekać w krzaki, bo meleks by nas rozjechał – tego typu wpisy nie są rzadkością na facebookowej grupie helan. Korki to w sezonie tworzą turyści, a nie melexy, co za bzdury. Parking w porcie, gdzie turyści stoją na środku ulicy i czekają kiedy zwolni się miejsce i rondo przy Reymonta, gdzie ludzie przez przejście przechodzą bez przerwy… Jak na razie klienci patrzą na nie nieufnie, szczególnie jeśli chodzi o kwestię dostępności części zamiennych. W Europie największą konkurencją wśród modeli bagażowych są pojazdy z Francji. Jeśli zaś chodzi o wózki golfowe, to wiodącą rolę odgrywają producenci z USA i Japonii.

Do tego dochodzi rozbudowana sieć dilerów, sięgająca od Australii po Argentynę. Wszystko to składa się na bardzo dużą popularność naszych pojazdów za granicą. Trwałość meleksów to jeden z kluczy do sukcesu firmy. Dzięki niej marka pozyskuje zaufanie klientów, którzy wracają, by zamówić kolejne pojazdy.

Świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu wolnego. Słowiński Park Narodowy położony jest w zachodniej części województwa pomorskiego, w powiecie słupskim, w gminie Smołdzino. Główne miejscowości w okolicach parku to Smołdzino, Rowy, Łeba. Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści. Aby móc uruchomić „meleksową” linię w Orłowie, potrzebne były zmiany w statucie ZKM Gdynia.